alexa 500 Evler Çilingir – Gaziantep Çilingir – Gaziantep Çilingir
instagram icon Telefon

0545 531 2727

WhatsApp

0545 531 2727

500 Evler Çilingir – Gaziantep Çilingir

500 Evler Çilingir Firması – 500 Evler Çilingirler

Gaziantep kenti Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesinin tam kesiştiği bir yerde yer alır.  Gaziantep Büyükşehir statüsünde olan bir kenttir. Kentin birbirinden farklı özellikleri olan ilçeleri vardır. Bunlardan bir tanesi de Şahinbey ilçesidir. Şahinbey ilçesinin en önemli mahallelerinden bir tanesi 500 Evler mahallesidir. Mahallede irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Bu firmalar farklı gereksinimlere hitap eder. Onlar içinde 500 Evler Çilingir firması başlı başına bir yer teşkil eder. Son derece önemli bir işlevi olan işyeridir.
500 Evler Çilingir Firması Telefonu

500 Evler Çilingir Firması denilince akla ilk gelen firmaların başında gelen kuruluş başta 500 Evler olmak üzere tüm kent sınırları içinde hizmet verir. Acil servis mantığı ile kesintisiz olarak çalışan bir kuruluştur. Firma gece gündüz kış yaz demeden müşteri ne zaman gereksinim duyar ise o zaman hizmet verir. Şirket için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Firmanın işyeri telefonu: 03xx xxx xx xx iken cep telefon numarası ise 05rr rrrr rr rr biçimindedir. Her iki numaradan da gereksinim duyulduğu an ulaşılabilirler. Bu noktada 500 Evler Çilingirler içinde çıtayı bir hayli verdiği hizmet biçimi ile yukarılara taşıyan bir kuruluştur.
En Yakın 500 Evler Çilingir Firması

En yakın çilingir firması arayanlar için firmamız bir telefon tuşu uzaklığındadır. Mahallenin her yerine müşteriden böylesi bir istem geldiği zaman hiç zaman kaybetmeden gidilerek hizmet verilir. Yakınlık olgusunun burada mesafe ile değil verilen hizmet yaklaşımı ile doğrudan alakalı olduğu gözardı edilmemesi gereken bir argümandır.

500 Evler Çilingir Fiyatları

500 Evler çilingir fiyatları araştırıldığında fiyatlarımızın son derece uygun olduğu net bir biçimde görülür. Fiyatlarımızı belirleyen en temel unsur hangi alanda hizmet verdiğimizdir. Eğer anahtar çoğaltma işi ise ona göre bir fiyat, kapı kilidi değişiyor ise ona göre bir fiyat, kapının arkasında anahtar unutulmuş ise ona göre bir fiyatımız vardır. Fiyatlarımıza ulaşım dahildir. Ekstra ücret alınmaz. Peşin ya da kart ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Gaziantep şehrinde profesyonel olarak hizmet veren çilingir firması arayanlar! hemen şimdi Gaziantepin hangi ilçesinde olursanız olun, motorize ekibimiz daima yanınızda.

Bize Ulaşın

  • Atatürk Mahallesi, Adnan İnanıcı Caddesi, Doktor Kazım Erkent Apartmanı, 34/3 Şehitkamil Gaziantep
  • 0 (545) 531 27 27
  • Haftanın Her günü 24 Saat
Call Now ButtonHemen Çilingiri Ara