alexa Beykent Çilingir – Gaziantep Çilingir
instagram icon Telefon

0545 531 2727

WhatsApp

0545 531 2727

Beykent Çilingir

Uzun yıllara sahip profesyonel ekibimiz, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmetlerle Gaziantep, Beykent mahallesinde yanınızda. Beykent mahallesinde nerede olursanız olun, Gaziantep Anahtar & Çilingir ustalarımız sizin için orada.

 • Beykent çilingir ustalarımız, anahtar onarım, değişim, bakım ve daha fazlasını doğru yapıldığından emin olmak için en yüksek çilingir araçlarını kullanır.
 • Komple kilit seti, silindir, sürgüler, kapı kolu, kapı anahtar onarımı, elektronik kilitler, mekanik kilitler ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü konut, ev, ofis kilidini onarıyoruz ve değiştiriyoruz.
 • Usta çilingirlerimizden birini çağırarak, kilit sorunlarınızın kaynağını öğrenebilir, onarımlarını ve bakımlarını yaptırabilirsiniz.
 • Her türlü sorunlara çözüm üretiyor, sizi bir daha böyle bir sorun karşılaşmamanız için yaptığımız işe garanti veriyoruz.
 • İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun birkaç çözüm seçeneği sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
 • İş bittiğinde, değişilen veya onarılan kilit, anahtar vb. konusunda ustalarımız size detaylı bilgi vereceğine emin olabilirsiniz.
 • İhtiyacın olmayan veya gereksiz olarak tabir ettiğimiz bir hizmeti yada eşyayı size satmayacağımızı ve boşa para harcamanızı engelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.
 • Güvenebileceğiniz Beykent mahallesinde çilingir ve anahtarcı olduğumuza emin olabilirsiniz.

Kilidin zorla girilerek hasar görmüş olması veya düzgün çalışmaması, anahtarınızı unutmanız hiç problem değil. Beykent çilingir (Gaziantep) olarak günün her dakikası yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Birçok insan kilitlerini kendileri onarmaya çalışır, bu da maliyetli sonuçlara neden olabilecek küçük bir hatadır. Sonuçta, modern kilit kurulumu karmaşık ve hassas bir işlemdir. Kurulumdaki bir kayma evinizi hırsızlara karşı zayıf düşürür yada tekrar onarım için büyük ücretlere neden olabilir.

Sertifikalı çilingirler sadece doğru bilgiyle gelmekle kalmaz, aynı zamanda doğru aletleri de getirirler. Çilingiriniz onarılabilir veya kilidinizi daha yeni, daha etkili bir modele yükseltmenizi önerebilirler. Özel güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun bir kilidiniz olduğundan emin olmak için tüm kilitleme sistemi seçeneklerinizi ele alırlar. Kısacası bizim ile iletişime geçtiğinizde sizde, iş yeri veya eviniz de güvende olacaktır.

Ayrıca şu yazılarımızda işinize yarayabilir. Kayaönü çilingir, mücahitler çilingir

Gaziantep şehrinde profesyonel olarak hizmet veren çilingir firması arayanlar! hemen şimdi Gaziantepin hangi ilçesinde olursanız olun, motorize ekibimiz daima yanınızda.

Bize Ulaşın

 • Atatürk Mahallesi, Adnan İnanıcı Caddesi, Doktor Kazım Erkent Apartmanı, 34/3 Şehitkamil Gaziantep
 • 0 (545) 531 27 27
 • Haftanın Her günü 24 Saat
Call Now ButtonHemen Çilingiri Ara